Alexandra's picture
Moje lásky sú móda, umenie a zdravý životný stýl :)
03.10.2017 - 19:02

TOP 10 NAJŠKAREDŠÍCH NÁHRDELNÍKOV NA SVETE!

Je úžasné sledovať, aké šperky dokážu ľudia vytvoriť a kam až siaha ich fantázia. Následne sú tu ľudia, ktorí si ich neváhajú na seba vziať a hrdo ich vystavovať na obdiv. Šperky a bižutéria sú tradične určené na to, aby zdobili majiteľke telo, v niektorých prípadoch navodiť pocit luxusu a moci, ale kúsky v našom zozname pôsobia, presne opačne. Podivné šperky zahřňajú diela, ktoré sú bizarné, škaredé a niekedy až na hrane. Napríklad také mrtvolné uši, či náhrdelník zo zubov. Neznie to úplne ako niečo, v čom by si sa najradšej vybrala do ulíc s kamoškami, prípadne na rande? Úprimne, neviem si predstaviť veľa vhodných príležitostí, kam nosiť tieto skvosti, jedine ak tak Halloween, aj to by bolo na rozmyslenie. Každopadné ako hosť na svadbe, by si zaručene strhla všetku pozornosť z nevesty na seba!

Tu je zoznam toho najškaredšieho, na čo sme na internete natrafili!

1. Exotický náhrdelník, ktorý len veľmi nenápadne pripomína záchodovú misu, využiješ naozaj všade! Decentný, elegantný, nikoho neurazí, do práce ako vyšitý :)

2. Máme tu aj niečo pre fajnšmekrov ;) Po ceste do práce, či školy ti začne škrkať v žalúdku, ale ty už vieš že máš mlsku rovno na krku :) Stačí sa ti len troškú nahnúť a odhryznúť si. A už si len nerušene pochutnávať na tejto dobrotke. Mňam, mňam. 

 

3. Statement náhrdelník z hláv bábik všetkých farieb pleti. Rozhodne oceňujeme rôznorodosť a multikultúrne cítenie! Žeby sme niečo také zahrnuli aj do našej ponuky náhrdelníkov? 

4. Mŕtve zombie ušká sú romantika ako vyšitá! Určite by tento náhrdelník vydesil nejednu z nás, najmä ak by išlo o darček k výročiu od drahého. To by sme náhrdelníik asi od zlosti dozdobili ešte jedným uškom, ak nie dvoma.

5. Náhrdelník z kukurice má určite svoje čaro, minimálne jeho majiteľka vyzerá nad mieru nadšene, takže čo viac riešiť. Pre menej extravagantné typy je náhrdelník z kukuričky aj v subtilnejšej verzii, ten zvládajú šikovnejšie ručičky ponavliekať aj doma!

   

6. A opäť niečo pre vegánov! Poriadna šunčička na krku určite odpriami pozornosť od tvojich problematických partii, to ti zaručujeme. Či si na druhý deň budeš ešte cítiť krk, ti zaručiť nevieme, ale túto parádu by bola veľká škoda nechať visieť doma v skrini.

 

7. Vražedné šperky! Ide o zimnú kolekciu londýnskej dizajnérky Kali Arulpragasam, ktorá patrí medzi jej najviac provokatívne. Drahé kamene, ako rubíny, zafíry a granáty sa použili v dizajnoch, ktoré zámerne a graficky znázorňujú rany po guľkách z pištole. Rozhodne originálny nápad, aj keď trošku brutálny. Ale len trošku...

       

8. Tento zlatý náhrdelník patrí rozhodne medzi to narozkošnejšie z dnešného výberu, ale či by si to na seba niekto reálne vzal, je už naozaj otázne.

9. Znovu tie podivné časti bábik. Tento krát sa však nejedná o nikoho iného ako o samotnú Barbie. Teda skôr o rôzne časti jej tela. Choker z barbie ručičiek? Eh, možno nabudúce.

           

10. Ešte niečo pre silné žalúdky. Ak si sa dostala až na koniec našeho zoznamu, čo gratulujeme, máme pre teba ešte jedno veľké h*v*o. Doslova! Fantázia nepozná hranice a zrejme ani ľudia, takže oridinálny kúsok môže vzniknúť naozaj z kadečoho.

     

Na facebooku pod článok nám napíš, koľkatka ťa najviac znechutila! Sme zvedávé na vaše komenty :)