Alexandra's picture
Moje lásky sú móda, umenie a zdravý životný stýl :)
12.07.2017 - 19:41

TOP 10 NAJŠKAREDŠÍCH KABELIEK!

Nedávno sme vám ukázali top 10 najškaredších topánok na svete a tento špeciálny rebríček neobíde ani kabelky! Či už ide o kreatívne umelecké diela, alebo nie veľmi oku lahodiace dámske tašky, necháme na vaše posúdenie :)

     

1. Kabelka s pištoľou

Nebezpečná kabelka, ale najmä pre jedinca, ktorý sa s ňou rozhodne vybrať do ulíc. Dali by sme si pozor na módnu políciu, lebo toto je naozaj na zatykač, Prada neprada.

2. Psia kabelka v životnej veľkosti

Psíkov milujeme, o tom potom, veď kto nie, ale aj láska musí mať určité hranice. Ide o naozaj infantilný kúsok, ktorý sa dá tolerovať tak dievčatku do 10 rokov. Okrem iného, éra Paris Hilton a kabelkových psíkov je už dávno pasé.

  

3. Hlava v taške

Brrr... Taška, ktorá má pripomínať obrysy čerstvo odrezanej hlavy. Sen každej romantičky. Kreativitu a jedinečnosť tohto kúsku oceňujeme, ale to myslíte vážne toto?

   

4. Klávesnicová kabelka

Zaujímavý nápad, každopádne nie je tých počítáčov, smartfónov a inej elektroniky už tak či tak priveľa? Kto by si chcel v nadrozmernej klávesnici prenášať svoje každodenné veci?

5. Žabacia kabelka

Tento kúsok zdvihne tlak asi každému milovníkovi zvierat. Na Filipínach však ide žiaľ o bežnú súčasť obchodov so suvenírmi. 

  

6. Kabelka v tvare sliepočky

Naozaj prezmýšlame, aký outfit by bol vhodný k takémuto skvostu. Niekto nejaké nápady prosím? 

      

7. Kabelka na kuracích nôžkach

Žeby išlo o rovnakého dizajnéra ako pri kabelke vyššie? Každopádne rovnaký vkus a inšpiráciu hydinou nezaprú!

      

8. Mäsová kabelka

Túto kabelku rozhodne neodporúčame ako vhodný darček pre vegánsky žijúcu frajerku, či kamošku, ale za ten pohľad po rozbalení by to rozhodné stálo! Prípadne ak v sebe vnútorne cítite Lady Gagu, len smelo do toho! 

          

9. Ovocno zeleninové kabelky

Presným opakom mäsovej kabelky sú tieto ovocno zeleninové výmysli. Neviem ako vy, ale my by sme si zvolili asi radšej brokolicovú kabelku ako crossbody v tvare mletého mäska. Pravdou však ostáva, že výhra nie je ani jedno.

      

10. Zvieratká

Fascinácia rôznymi zverami nekončí! Na záver ešte niečo z ríše zvierat, Zvieratká sú krásne stvorenia, aspoň poväčšina ale ehm, naozaj kto chce kabelku v tvare pásavca, či nahnevane tváriacej sa žaby? Fejkovú LV čivavu radšej už ani nekomentujeme.