Alexandra's picture
Moje lásky sú móda, umenie a zdravý životný stýl :)
13.11.2017 - 20:43

10 VECÍ, KTORÝM ŽIADEN MUŽ NEODOLÁ!

Každá má vlastnú predstavu o tom, čo je a čo nie je sexi, ale keď príde na mužov, existuje zopár vecí, ktorým väčšina z nich dáva prednosť, čo sa vzťahov a randenia týka. 

1. Hranie videohier

      

Muži milujú, keď sa žena neostýcha vziať do rúk joystick a vyzvať ich v jednej z ich obľúbených hier. Muži už totižto automaticky predpokladajú, že žena zosmutnie, či sa nahnevá, keď sa rozhodnú hrať videohry namiesto spoločne stráveného času. Keď sa žena čas od času prekoná a pridá sa k mužovej obsesii s videohrami, v jeho očiach si rozhodne šplhne. Zoberme si napríklad celebritné ženy ako Rihanna, Cara Delevingne, či Olivia Munn, ktoré sa netaja svojou hráčskou záľubou a v rebríčkoch mužov sú na prvých miestach. Tieto dámy sú živý dôkaz toho, že keď sa chceš mužovi dostať pod kožu, daj si sním občas malý súboj vo videohre.

2. Mať prehľad v športoch

V prípade, že má žena pár základných znalostí o športe, určite si tým u muža spraví malé očko. Veľa mužov trávi čas pozeraním športov, športovaním či chodením na športové udalosti a ak vie žena aspoň trošku o jeho obľúbenom tíme, či športovcovi, je to rozhodne pridaná hodnota! Žena nemusí vedieť odrecitovať v ktorých mestách sa konali olympijské hry za posledných dvadsať rokov, ale mať aspoň ako také základne informácie je určite fajn v očiach muža.

3. Smiech

Veľa mužov miluje pocit, keď vedia, že dokážu ženu rozosmiať. Väčšina mužov je patrične hrdá na svoj zmysel pre humor a dokonca aj vtedy, keď sú ich vtipy trošku trápne a otrepané, ale zbožňujú, keď ich žena aj tak považuje za vtipné. Nezáleží na tom, že znie ako chechtavá hyena, keď vybuchne do smiechu, muža to spraví dostatočne šťastným.

4. Očný kontakt

Veľké oči, malé oči, hnedé oči, modré oči, nezáleží úplne na tom aké má žena oči, ak vie pracovať stým čo má a nadväzuje očný kontakt, tak často ako sa len dá. Privádza to mužov do šialenstva, v tom najlepšom slova zmysle. Muži milujú, keď na nich žena upiera pohľad cez celú miestnosť a nikoho iného si nevšíma. Treba mať ale určitú mieru, príliš dlhý pohľad by mohol v mužovi vzbudiť dojem, že si trošku podivín a vyľakať ho.

5. Široké oblečenie

Muži ľúbia, keď sa žena nahodí a vyzerá ako z časopisu, ale rovnako milujú, keď sa žena uvoľní v totálne pohodlnom oblečení. Keď príde žena za mužom v oversized oblečení, dáva mu tým signál, že sa cíti pohodlne vo vlastnej koži a nepotrebuje sa zakaždým vyfintiť, aby sa cítila dobre. Takže baby, nebojte sa raz za čas nahradiť skinny jeansy a obtiahnuté šaty za niečo voľnejšie.

6. Hranie sa s jeho vlasmi

Tak, ako ženy milujú, keď sa muž hrá s ich vlasmi, muži to milujú úplne rovnako! Po dlhom dni v práci, či v škole chcú všetci muži prísť domov a relaxovať. Pocit, že majú po svojom boku ženu, ktorá bude prstami prechádzať cez ich vlasy ich upokojuje a zároveň dodáva pocit, že sú milovaní a ocenení.

7. Parfum

Keď príde na to, ako vzrušiť muža, je najlepšie stimulovať jeho zmysly - obzvlášť jeho čuch. Ľahké a nenútené vône sú dostatočné vhodné na to aby spravili tento trik. Keď príde na výber vhodného parfumu, žena by sa mala držať vône, ktorá  lichotí jej prírodnej chémii tela. Keď sa parfum nastrieka na zápästie, ako bod pulzu, vôňa sa zaktivuje pomocou prirodzenej teploty tela a tento opar rozpulzuje rozhodne v mužovi všetky vášne!

8. All natural

Poriadne sa nahodiť a pekne sa vymaľovať na noc v meste je raz za čas dosť zábava. Väčšina mužov však preferuje ženu bez líčidiel na tvárí. Bez makeupu sa mužovi naskýta pohľad na všetky tie rozkošné pehy na našej tvári či ružové líčka. So všetkými nedokonalosťami na výslní sa žena nemusí cítiť úplne sebavedomo, ale muž bude pravdepodobne milovať každú jednu túto chybičku krásy.

9. Varenie

Existuje dôvod, prečo sa hovorí, že láska prechádza cez žalúdok. Žena pri tom nemusí byť ani šefkuchárka v luxusnej reštaurácii, aby muža potešila. Muži milujú, keď im žena niečo pripraví, hoci aj obyčajný chlebík so šunkou a syrom. Pomohlo by, keby to aj dobre chutilo, ale pokiaľ aj nebude, cení sa nápad a úsilie.

10. Nosenie legín

Legíny sú must have kúsok oblečenia každej ženy pri návšteve fitka, ale majú aj iné využitie. Dokážu mužov dokonale vzrušiť! Muži milujú rovnako tak veľmi legíny, ako ich my ženy milujeme nosiť. Obtiahnutý materiál dokonale zvýrazní naše prirodzené krivky a hlavne náš zadoček, na ktorom si môžu oči nechať. Muž, ktorý sa zaujíma o nejakú ženu, bude mať o ňu záujem bez ohľadu na to čo si dá na seba, ale v prípade, že si oblečie legíny, nebude z nej vedieť spustiť oči!