Alexandra's picture
Moje lásky sú móda, umenie a zdravý životný stýl :)
07.11.2017 - 20:23

10 TRENDOV, KTORÉ MUŽI NENÁVIDIA! vol.2

Je všeobecne známe, že sa ženy starajú o najnovšie módne trendy oveľa viac ako muži, pretože chcú byť za každých okolností trendy. Je tiež pravda, že väčšina žien je módnejšia ako muži, ale to neznamená, že všetko, čo ženy nosia, sa páči mužom. Existuje vážne veľa vecí, ktoré ženy s láskou nosia, ale muži ich v tichosti nenávidia. Toto je rebríček toho najhoršieho, čo si muž vie na žene predstaviť!

1.  Celoplošné kvetinové vzory

    

Šaty, nohavice, alebo topy s florálnou potlačou sú u žien veľmi obľúbený kúsok. Hlavne na jar a v lete je to neoddeliteľná súčasť našich šatníkov. Muži ale našu lásku ku kvetinovým vzorom vôbec nezdieľajú, potrpia si na jednoduchosť, kvetinky kade tade sú na nich príliš.

2. Overály

    

Overály sú na scéne už niekoľko sezón a ženy si ich doslova zamilovali. Mužom sa naopak tento kúsok odevu vôbec nepáči a popravde im pripomína skôr pyžamo.

3. Rovné platformy ´´flatforms´´

   

Muži nenávidia flatformy. V prieskumoch ich zaradili medzi najhoršie trendy, ktoré boli prezentované ženám. Myslia si, že vysoké podpätky sú oveľa viac elegantné a ženám robia zvodnejšiu postavu. Čo sa dalo od nich očakávať, že?

4. Ultra vysoké podpätky

    

Topánky na zabijacky vysokom podpätku sú pre ženy dosť nepohodlné a vyžadujú si pomalú koncentrovanú chôdzu, čo mužom veľmi nevyhovuje. Ešte keď musia partnerku aj podopierať, je to peklo. Chodiť v nich ladne je umenie, čo nezvláda veľa žien a končí to vtipnou neistou chôdzou.

5. Veľa náramkov

    

Čo môžu neznášať muži na tomto nevinnom doplnku nejednej nás? Je to zvuk, ktorý vydávajú, keď ich je veľa pokope a žena sa mení na chodiacu hrkalku.

6. Oblečenie s vysokým pásom

    

Zdá sa, že muži nenávidia všetko, čo je vyššie ako náš pás. Neznášajú naše jeansy s vysokým pásom, jeansové šortky s vytrčajúcimi vreckami, či sukne s vysokým pásom.

7. Asymetrické šaty

    

Existuje mnoho mužov, ktorí si lámu hlavu nad tým, prečo si ženy zakrývajú takto strihanými šatami zadnú časť nôh, ale zároveň ukážu celý predok. Je to pre nich vážne záhada.

8. Topy s hlbokým bočným výstrihom

    

Tieto tričká, či tielka sú horúcim trendom posledných niekoľkých letných sezón a nejedna z nás v nich prežila festival. Ukázalo sa, že túto našu letnú lásku nezdieľajú muži. Nepáči sa im vytŕčajúca podprsenka a celkovo tvar, ktorý deformuje vrchnú časť postavy, zahaľuje ju, ale zároveň zboku príliš odhaľuje.

9. Tenisky na platforme

Existuje na svete niečo viac pohodlné? Pôsobia športovo, zároveň nám dodajú výšku a sexy držanie tela. Muži majú opačný názor, podľa nich tento typ tenisiek vôbec ženám nelichotí, noha v nich pôsobí zdeformovane.

10. Oversized svetre

    

Bez veľkých mäkučkých svetrov si už hádam život nevieme ani predstaviť. Keď na nás príde lenivá nálada, veľký pletený svetrik je naša voľba číslo 1! Mienka mužov je jednoznačná. Vyzeráme v nich ako vo svetri po babičke, zaseknuté v 80tych rokoch.