Alexandra's picture
Moje lásky sú móda, umenie a zdravý životný stýl :)
05.12.2017 - 18:55

10 ŠIALENÝCH TOPÁNOK, KTORÉ BOLIA UŽ NA POHĽAD!

Niekedy treba pre krásu trpieť, aspoň sa to tak hovorí, niekedy to však dizajnéri prestrelia. Doslova! Pozrime sa na tie najšialenejšie výtvory ľudskej fantázie.

 

1. Ľudské klepetá

Za prvé, vyjadrujeme obdiv modelke, ktorá v nich dokázala vôbec prejsť. Za druhé, nevieme si ich predstaviť v reálnom živote, zato Lady Gaga si ich svojho času pochvaľovala.

2. Dreváky

  

Kus dreva pripevnený šnúrkami o nohu. Praktické a určite aj šetrné k prírode a najmä k peňaženke. Žeby nápad na dizajnérsky vianočný darček pre celú rodinku?

3. Latexové čižmičky

v prípade, že chceš na párty zažiariť (či už v dobrom, alebo zlom) odporúčame tieto latexové krásky. Bez povšimnutia určite nozostaneš!

4. Lodičky z drôtu

Au! Toto ak tak jedine s poriadne hrubou ponožkou!

5. Barová stolička

Nevieme si pomôcť, pohľad na tieto sandále a lá barová stolička v nás vyvoláva proste smiech, ale pokiaľ je nositeľka spokojná!

6. Topánky s reťazami

Účinný spôsob, ako dať okoliu najavo, že si nebezpečná žena a neradno sa stebou zahrávať!

7, Topánky v jazykoidnom prevedení

Týmto topánkam sa určite nedá odoprieť to, že sú originálne a celkom aj vtipné. O tom, ako pokrútené pôsobia a čo to spraví s chodidlami radšej nepremýšlať...

8. Podpätky bez topánok

 

Tak a teraz vážne? Toto sú podpätky, či mučiaci nástroj? Žiadame vysvetlenie autora!

9. Pozor, strieľam!

Sandále, čo vyzerajú ako krvilačná zbraň z detských časov, prak? Rozhodne pobavilo!

10. Hybrid

Balerínky na podpätku? Nie je problém! Miluješ pohodlie balerínok, ale zároveň si chceš pridať nejaky ten centimetrík? Našli sme pre teba tieto skvosty, o ktorých existencii sme doteraz ani netušili.

BONUS! *Tajomná chobotnica*