Alexandra's picture
Moje lásky sú móda, umenie a zdravý životný stýl :)
08.08.2017 - 18:43

10 NAJBOHATŠÍCH DETÍ NA INSTAGRAME!

Je celkom neuveriteľné vidieť bohatých dospelých chváliť sa svojim luxusným životným štýlom na sociálnych sieťach, ale sú tu aj bohaté instgramové deti, ktoré sú ešte viac blyštivejšie. Pózujú so svojimi privátnymi lietadlami, džípmi či nikdy nekončiacimi dovolenkami. Tieto decká posúvajú pojem žiť dobrý život na úplne inú úroveň. 

         

1. @marcusbofficial
Instagramový účet tohto bohatého mladíka je naplnený zábermi  z dovoleniek v tyrkysovom mori,  súkromných lietadiel, obrovských fliaš vodky  a nesmieme zabudnúť na masívne jachty a víkendové výletíky do najluxusnejších spa. Najčastejšie pridáva fotky svojej priateľky v plavkách, alebo  zábery žuriek v klube. Život si žije v štýle veľkej dovolenky, veď aj tak, kto potrebuje prácu?

         

2. @dorothywang
Dcéra čínsko-amerického miliardára Rogera Wanga, Dorothy Wang si vydobila insta úspech vďaka jej ultra luxusnému životnému štýlu. Jej stena je zaplnená priateľmi, extravagantnými jedlami, luxusnými kúskami oblečenia, výletmi na jachte. Za noc vonku s priateľmi neváha minúť 40 000 dolárov, čím sa následne rada pochváli. Je majiteľkou šatníka, ktorý by jej závidela nejedna z nás a Dorothy sa nebojí ukazovať, kam väčšina jej peňazí ide. 

         

3. @ejjohnson

Ej Johnson si žije vskutku luxusný život. Pravidelne ho vidieť na párty na fashion weekoch či v privátnych lietadlách s chlpatými štólami okolo krku. Samozrejme jeho sestra Elisa si žije dobre tak isto, samozrejme v dizajnérskych kúskoch. Títo súrodenci proste dostali do vienka jackpot!

          

4. @anastasiyakot
Anastaysia Kot si žije celkom pohodlný život a to je zreteľne vidieť z jej instagramových záberov. Plaviac sa v jachte naprieč oceánom a žijúc poväčšine od jedných plaviek k druhým, toto dievča miluje cestovať a je jasné, že na to má aj peniaze.  Hovorí sa, že ide o dcéru ruského miliardára. Podľa jej instagramového feedu tomu aj celkom veríme. 

         

5. @g.westerlund
Toto bohaté dieťa nemá núdzu o najnovšie dizajnérske kúsky ako je vidieť na jeho profile. Má dokonca skateboard značky Yves Saint Laurent! Svoj luxusný lifestyle dokazuje množstvom fotiek na jachtách, či v luxusných autách. Teenager nepotrebuje zbraň, že? No podľa všetkého G Westerlund áno. 

          

6. @diana_yevdokimova

Ak potrebuješ vidieť, ako to vyzerá vo svete, skoč na tento účet. Diana už precestovala hádam celý svet. Paríž, Nemecko, New York, Taliansko, čo si len zmyslíš, ona tam už určite bola. A vždy pri tom vyzerá výborne. Oblečená v nádherných luxusných kúskov berie svet ako tornádo. 
          

7. @bon_et_copieux

Vyzerá to tak, že peniaze môžu kúpiť štastie, minimálne to platí pre Zacha Harqutuniana. S obrovským počtom fotiek jedla, Hermés nákupných tašiek a výhľadov z najvyšíích budov si toto bohaté insta dieťa ide svoje. Robí si výlety okolo celého sveta, pritom si hrá na piano a stíha aj spravovať rodinný podnik, The Taurus group, od roku 2009. Firma zarába okolo 350 milíonov ročne, takže jeho očarujúci životný štýl nie je žiadne prekvapenie. 

         

8. @polinaaam

Ďalšie bohaté dieťa z Ruska, Polina Moisseva si žije na vysokej nohe, jeden deň brázdi svahy v Aspene, ďalší pózuje na Bahamách. Je jasné, že v živote Poliny zábava rozhodne nechýba. Vyzerá to tak, že má viac peňazí, než si vieme predstaviť a vlastní skriňu plnú chaneliek a Yeezi tenisiek aby to aj dokázala. 

            

9. @christopher_lourdes

Nablýskaný je slabé slovo pre toto bohaté dieťa, ktoré pravidelne pózuje pred najluxusnejšími vilami a autami. Najradšej lieta vo svojich súkromných lietadlách s priateľmi a nakupuje drahé Louis Vuitton tašky. Nákladné párty v Las Vegas nie sú žiadnou výnimkou. Žije si luxusný život a miluje každú jeho sekundu! 

         

10. @boobsandloubs
Morgan Stewart je blogerka a instagramová hviezda , ktorá si vytvára svoje vlastné miesto na zemi, s extravagantými topánkami, oblečením a dovolenkami. Cestuje v luxusných outfitoch, s rovnako dobre oblečenými priateľmi, stravuje sa v luxusných reštauráciách, zabáva sa vo vip kluboch a telo si opaluje na tých najkrajších plážach. Toto dievča rozhodne nemá finančnú krízu.